Ukraine IT Report 2021
Національне дослідження про те, чим живе ІТ-індустрія сьогодні та які має перспективи в майбутньому. Ініціатор звіту — Асоціація «IT Ukraine», найбільша профільна спільнота сервісних та продуктових IT-компаній.
Завантажити звіт
За підсумками 2021 українська IT-галузь зросла на 36% з $5 млрд експорту до $6,8 млрд, кількість спеціалістів у той же час збільшилась з 244 тис. до 285 тис. Таким чином, за останні три роки галузь зросла більш ніж удвічі по експорту та більш ніж на 50% по кількості спеціалістів.

Під час дослідження були використані відкриті дані та інформація з державних реєстрів, а також проведено опитування 98 українських IT-компаній, які відповідають структурі компаній учасників галузевих асоціацій за розміром.

У звіті Ukraine IT Report 2021 представлені як короткострокові (до року) оцінки, так і середньострокові (до 2025 року) прогнози щодо розвитку IT- галузі, профільної освіти, а також порівняння України як IT-держави з сусідніми країнами. Дослідження також дає відповіді щодо стану ринку офісної нерухомості та впливу Covid-19 на формат роботи компаній.

Розділи дослідження

 • Україна як ІТ-держава мовою цифр
  Значення ІТ-галузі в економіці України, кількість та типізація ІТ-компаній, таланти на ринку, рівень зарплат та розвиток вищої, а також неформальної та корпоративної освіти.
 • Значення ІТ в економіці України. Регуляторне поле
  Дані щодо експорту та інвестицій, податкових зборів, запровадження правового режиму Дія Сіті, а також прогнози щодо розвитку ІТ за трьома сценаріями: оптимістичним, базовим та консервативним.
 • Ринок офісної нерухомості
  Загальний огляд ринку, а також показники у найбільших містах України.
 • Портрет ІТ-регіонів
  Дані щодо кількості фахівців, випускників ІТ-спеціальностей, медіанного доходу та обсягу податків.
 • Лідери ІТ-галузі
  Бачення майбутнього розвитку ІТ в Україні та світі. Ключові пріоритети компаній
ПАРТНЕРИ ДОСЛІДЖЕННЯ